o nas

Up & Up Biuro Tłumaczeń Przysięgłych zostało założone 15 lat temu przez Justynę i Jakuba Batyńskich - zawodowych tłumaczy języka angielskiego oraz absolwentów filologii angielskiej polskich uczelni. Działając na rynku usług tłumaczeniowych w zakresie języków europejskich założyciele szybko zyskali zaufanie lokalnych i krajowych organów państwowych, kancelarii adwokackich i notarialnych, setek firm krajowych i zagranicznych oraz osób prywatnych.

 

Już od 17 lat działamy na rzecz naszych klientów pracując wspólnie ze sprawdzoną, zaufaną i profesjonalną grupą znajomych tłumaczy. Umożliwiło nam to świadczenie usług na poziomie oraz w terminach, jakich oczekiwaliby od nas nasi klienci. Dzięki bogatej ofercie przekładu, rzetelności oraz profesjonalizmowi zyskaliśmy opinię biura profesjonalnego, terminowego oraz kompleksowego dającego możliwość wykonania przekładu w większości języków. Opracowaliśmy system wielopoziomowej weryfikacji tłumaczeń, gwarantujący sprawną obsługę i praktycznie bezbłędne tłumaczenia. Tłumaczenia wykonywane są sumiennie i starannie, z zachowaniem wierności wobec tekstu źródłowego zgodnie z zasadami sztuki przekładu. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, zainteresowanymi wiedzą. W prowadzonej przez nas działalności kierujemy się zasadami etyki zawodowej i poufności. Wskutek dokładnego procesu weryfikacji pracowników jesteśmy pewni, że zarówno w zakresie obsługi Klientów, jak i świadczonych przez nas usług tłumaczeniowych, zapewniamy najwyższy poziom.

 

Obecnie świadczymy usługi tłumaczeń poświadczonych, specjalistycznych, zwykłych oraz ustnych. Jednakże, głównym obszarem naszej specjalizacji i zainteresowania pozostaje przekład pisemny. Biuro obsługiwane jest osobiście przez właścicieli, dzięki czemu pieczę nad Państwa dokumentami sprawują osoby wiarygodne, profesjonalne oraz posiadające wiedzę i kierujące się zasadami koniecznymi do funkcjonowania w branży tłumaczeniowej. W prowadzonej przez nas działalności kierujemy się zasadami etyki zawodowej, kładąc duży nacisk na znajomość sztuki przekładu, ciągłe doskonalenie zawodowe oraz absolutną poufność i dyskrecję w świadczeniu usług na rzecz naszych klientów. Działalność związana z przekładem to obszar, któremu poświęcamy się bez reszty. Nie ma mowy o pracy na "pół gwizdka", wykonywanej ot tak, przy okazji innej działalności, a co za tym idzie, każde nawet najmniejsze Państwa zlecenie traktowane jest przez nas w sposób jak najbardziej indywidualny, profesjonalny oraz z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Up & Up Biuro Tłumaczeń

Jakub Batyński

ul. Wyszyńskiego 1, 75-061 Koszalin


tel./fax: 094 348-06-23
tel. kom.: 607-35-53-35
e-mail: tlumaczenia@upup.pl


Copyright: Up&Up Koszalin. Projekt i realizacja: PodisPromotion